KUPA E SHQIPËRISË/ Përballje interesante, ja 3 sfidat që do të luhen ditën e sotme

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 18, 2023 | 8:40

KUPA E SHQIPËRISË/ Përballje interesante, ja 3 sfidat që do të luhen ditën e sotme

Kupa e Shqipërisë luan ditën e sotme 3 sfidat e fundit të Grupit B të turit të dytë, ky dy prej tyre luhen në orën 13:00 dhe tjetra në 16:00.

kupa

Kukësi luan në transfertë me Apoloninë, ndërsa Egnatia në transfertë me Skënderbeun, ku të dyja skuadrat e Superiores kërkojnë të arrijnë një rezultat pozitiv dhe të mos zhgënjejnë.

Një ndër sfidat më interesante të këtij turi është ajo mes dy ekipeve të Kategorisë Superiore, Erzeni-Teuta që do të zhvillohet në stadiumin “Niko Dovana” në orën 16:00.

Shijakasit dhe durrsakët do të kërkojnë fitoren me çdo kusht për të hedhur një hap të sigurt drejt kualifikimit.
6

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"