Kumbulla e ndjek ndeshjen nga stoli, Verona dhe Roma “paqe” në sfidën e parë të kampionatit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shtator 19, 2020 | 22:47


Kumbulla e ndjek ndeshjen nga stoli, Verona dhe Roma “paqe” në sfidën e parë të kampionatit

Është mbyllur në barazim pa gola sfida e mbrëmjes mes Veronës dhe Romës e vlefshme për javën e parë të kampionatit. Pavarësisht rasteve të shumta të krijuara, skuadra nuk arritën ta zhbllokonin sfidën duke u ndalur nga traversa.

bandicam 2020-09-19 22-42-17-889

Di Marko dhe Spinacola, iu afruan golit, por fati nuk ishte me të. Për sa i përket mbrojtësit të Kombëtares, Marash Kumbulla, ai e ndoqi sfidën nga stoli.

Kumbulla

Kujtojmë që Kumbulla pak ditë më parë la Veronën për t’u transferuar te Roma. Shqiptari pritet të debutojë në ndeshjen e javës së ardhshme ndaj Juventusit.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com