Kukësi, pas Dushkut ikën edhe Smajli

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Maj 22, 2015 | 16:11

Kukësi, pas Dushkut ikën edhe Smajli

dushkuPas Erjon Dushkut, edhe Dritan Smajli largohet zyrtarisht nga Kukësi. Smajli ka zgjidhur marrëveshjen me klubin dhe së bashku me Erjon Dushkon janë që tani lojtarë të lirë. “Sot (dje) kam marrë letrat nga klubi i Kukësit dhe tashmë jam lojtar i lirë. Nuk dua të bëj ndonjë prononcim tani, do të flas më vonë për këtë çështje”, u shpreh mbrojtë- si Dritan Smajli

www.minuta90.com