Kukësi favorit ndaj Luftëtarit, por Shehi duhet të ketë kujdes nga ajo që i ndodhi Duros

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 12, 2020 | 8:29

FB Kategoria Superiore Kryesore, Superiore Kukësi Lajmi i fundit LAJMI KRYESOR

Kukësi favorit ndaj Luftëtarit, por Shehi duhet të ketë kujdes nga ajo që i ndodhi Duros

Kukësi është superfavorit në letër ndaj Luftëtarit, por të besuarit e Shehit janë të detyruar t’i vlerësojnë maksimalisht gjirokastritët, pasi ishin pikërisht këta të fundit që i morën pikë në fazën e tretë.Goli i Kukesit

Luftëtari ishte ekipi i parë që prishi planet e trajnerit Duro pas kthimit nga faza përgatitore në Turqi.

Kukësi-Luftëtari do të zhvillohet nesër në orën 14:00 në stadiumin “Elbasan Arena” pa tifozë.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com