Kukësi e bën telenovelë, ja njoftimi i radhës i klubit për trajnerin e ri

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 1, 2020 | 20:14

FB Kategoria Superiore Kukësi Lajmi i fundit LAJMI KRYESOR

Kukësi e bën telenovelë, ja njoftimi i radhës i klubit për trajnerin e ri

Telenovelë e vërtetë në klubin e Kukësit, për sa i përket prezantimit të trajnerit të ri. Nëpërmjet një njoftimi te radhës, klubi verilindor bën me dije se trajneri i ri do të prezantohet ditën e nesërme në orën 11:00 në sallën e konferencave të stadiumit “Air Albania”. I pranishëm në prezantimin e trajnerit të ri do të jetë drejtori sportiv Nderim Nexhipi.

kUKESI

Fillimisht u njoftua se prezantimi i trajnerit do të bëhej sot, ndërkohë që kjo gjë u shty për ditën e nesërme. Dyshimet janë se kjo shtyrje erdhi për shkak të prishjes së akordit verbal me trajnerin Gega. Për sa i përket trajnerit të ri, nesër me 99 % do të prezantohet Orges Shehi.

NJOFTIMI I RADHËS I KLUBIT TË KUKËSIT:

Përshëndetje.

Nesër në orën 11:00, në sallën e konferencave te stadiumi “Air Albania” do të bëhet prezantimi i trajnerit të ri të skuadrës, e planifikuar të zhvillohej sot.

Prezantimi i trajnerit do të bëhet nga Drejtori Sportiv, Nderim Nexhipi dhe në orën 16:00, në kompleksin sportiv “Football Republic” do të zhvillohet stërvitja e parë! Faleminderit

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com