Kukësi dëshiron fitoren me çdo kusht ndaj Teutës, verilindorët me 3 mungesa të sigurta

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Korrik 9, 2020 | 10:30


Kukësi dëshiron fitoren me çdo kusht ndaj Teutës, verilindorët me 3 mungesa të sigurta

Vasil Shkurtaj, Erhun Obanor dhe Bruno Lulaj janë mungesat e sigurta të Kukësit në ndeshjen e së shtunës ndaj Teutës në “Elbasan Arena”.Goli i Kukesit ndaj Bylisit logo

Dy të parët dihet që janë të dëmtuar, ndërsa Lulaj ka plotësuar numrin e kartonëve të verdhë dhe nuk do të jetë i gatshëm për këtë takim.

Kukësi luan dy ndeshje radhazi ndaj Teutës, fillimisht të shtunën për kampionat dhe më pas më 15 korrik për gjysmëfinalen e Kupës së Shqipërisë.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com