Kualifikimi historik në finalen e Botërorit, Rama pozon me presidenten e Kroacisë

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Korrik 12, 2018 | 20:54

Kualifikimi historik në finalen e Botërorit, Rama pozon me presidenten e Kroacisë

Presidenten Grabar-Kitaroviç shumë syresh po e prisnin në tribunën e “Luzhnikit”, por për shkak të takimit të Samitit të NATO-s, ajo e humbi shijimin e kualifikimit historik të kombëtares kroate në finalen e Botërorit.

Rama

Por, edhe gjatë impenjimit politik të saj, ajo e mbështeti skuadrën e Daliçit me shallin bardhëkuq dhe një foto me presidenten fituese nuk mund t’i shpëtonte as kryeministrit Edi Rama, gjithashtu i pranishëm në Samitin e Brukselit


www.minuta90.com