Kosovë sulmuese, tifozët përgatisin nderimin special për Fadil Vokrrin

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 10, 2018 | 15:38

Kosovë sulmuese, tifozët përgatisin nderimin special për Fadil Vokrrin

Kosova do të luajë sot në mbrëmje ndeshjen përballë Ishujve Faroe, duke ardhur mjaft favoritë në këtë ndeshje. Kjo përballje do të jetë e veçantë për kosovarët pasi do të jetë ndeshja e parë zyrtare në stadiumin e rikonstruktuar “Fadil Vokrri”.

Bernard Shalande

Ndërkohë trajneri Shaland që vjen me objektiv fitoren në këtë ndeshjes, sipas mediave kosovare do të hedhë në fushë nga minuta e parë Milot Rashicën dhe Atdhe Nuhiun.

Rashica OK

Ndërsa një organizim i tifozëve kosovarë, do të shpalosë në minutën e 9-të të ndeshjes një banderolë gjigande në nderim të të ndjerit Fadil Vokrri.

www.minuta90.com