Kosova u mposht nga Anglia, Rrahmani: Rezultat jo i drejtë, do të gëzohesha nëse…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 18, 2019 | 13:48


Kosova u mposht nga Anglia, Rrahmani: Rezultat jo i drejtë, do të gëzohesha nëse…

Kapiteni i Kosovës, Amir Rrahmani, fajëson gabimet në pasimin e fundit për golat e pësuar përballë Anglisë. 

rraHMANI

“Na mungoi finalizimi dhe pasimi i fundit te goli. Ky rezultat nuk ishte i drejtë për atë çfarë treguam në fushë”, tha mbrojtësi i “Dardanëve”.

Rrahmani pati edhe një rast shënimi, por i mungoi fati. “Normalisht që do të gëzohesha nëse do të shënoja, por fati nuk e deshi. Ishte njëra ndër paraqitjet më të mira që kemi bërë. Tani na mbetet që deri në mars (në Ligën e Kombeve kundër Maqedonisë së Veriut) ne të përmirësojmë disa gabime të vogla. Luajtëm ndaj një kundërshtari shumë të fortë dhe motivimi nuk ka munguar”, përfundoi mbrojtësi.

/PANORAMASPORT.AL/
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com