Koronavirusi vazhdon përhapjen, kampionët e Brazilit konfirmojnë 6 raste pozitive

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shtator 21, 2020 | 14:31


Koronavirusi vazhdon përhapjen, kampionët e Brazilit konfirmojnë 6 raste pozitive

Flamengo ka konfirmuar 6 raste pozitive me koronavirus. Të 6 rastet janë futbollistë që janë infektuar nga virusi.

FLAMENGO

Kampionët e Brazilit kanë marrë lajmin e keq para ndeshjes së vlefshme për Kupën Libertadores, ndaj Barcelonës së Ekuadorit. Lajmi u konfirmuar nga vetë Flamengo në rrjetet sociale.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com