Koronavirusi përhapet frikshëm në Spanjë, raste të reja pozitive në dy klube të La Ligas

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Gusht 14, 2020 | 17:02


Koronavirusi përhapet frikshëm në Spanjë, raste të reja pozitive në dy klube të La Ligas

Koronavirusi vazhdon të jetë i pranishëm në futboll. Pavarësisht masave të marra nga të gjitha klubet, Covid-19 vazhdon të infektojë lojtarë dhe pjesëtarë stafi.

vijarreal

Së fundmi, sipas “El Chiringuito” dy klubet e La Ligas Real Betis dhe Vijarreal kanë raportuar raste të reja. Tek Betis janë dy raste pozitive, kurse tek Vijarreali është vetëm një rast pozitiv me Covid-19. Emrat apo nëse janë lojtarë ose pjesëtarë stafi nuk bëhen të ditura.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com