Koronavirusi nuk e ndal Ronaldon, ja si stërvitet së bashku me familjen e tij

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 24, 2020 | 19:32

Bota FB Gossip Lajmi i fundit LAJMI KRYESOR Seria A

Koronavirusi nuk e ndal Ronaldon, ja si stërvitet së bashku me familjen e tij

Sulmuesi i Juventusit, Kristiano Ronaldo njihet për seriozitetin e tij kur vjen puna për të mbajtur trupin në formë, gjë të cilën nuk e ka lënë pas dore as në ditët e izolimit.

ronaldo

Është motra e tij, Katia Avero ajo që ka postuar në Instagram një foto ku shikohet ylli portugez, në formë si gjithmonë, të cilin e kanë rrethur familjarët e tij.

ronaldo1

“Ne vazhdojmë me betejën nga shtëpia, pra në familjen tone duke mbajtur mendjen dhe trurin aktiv,” shkruan Katia bashkangjitur.

ronaldo2

ronaldo3

ronaldo4

ronaldo5

 

 

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com