Kontratë afatgjatë me Partizanin, zbulohet paga e Ilir Dajës në stolin e “demave”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Gusht 11, 2020 | 23:48


Kontratë afatgjatë me Partizanin, zbulohet paga e Ilir Dajës në stolin e “demave”

Pasi Partizani zyrtarizoi dje Ilir Dajën si trajnerin e ri të 16-herë kampionëve të Shqipërisë është mësuar dhe paga e teknikut kryeqytetas.

daja prezantim
3 fituesi i kampionatit shqiptar do të paguhet 4500 euro në muaj. Gjatë konferencës së djeshme për shtyp, drejtori i klubit Olsi Rama bëri me dije se kontrata e Dajës me Partizanin është afatgjatë dhe objektivi primar është ndërtimi i një ekipi cilësor dhe të disiplinuar me një modul të qartë loje.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com