Konte nuk do të shfaqet në konferencën për shtyp përpara sfidës ndaj Sasuolos, ja arsyeja e vërtetë…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 26, 2020 | 17:32


Konte nuk do të shfaqet në konferencën për shtyp përpara sfidës ndaj Sasuolos, ja arsyeja e vërtetë…

Nuk ka konferencë për shtyp për teknikun e Interit Antonio Konte përpara sfidës ndaj Sasuolos.

konte

 

 

Sipas “FcInter1908”, trajneri puljez nuk do të flasë përpara gazetarëve, për arsye se do të zhvillohet mbledhja e asamblesë së aksionerëve të klubit.

Aksionerët zikaltër do të aprovojnë bilancin e klubit, një event që do të mbahet me video-konferencë. Për shkak të kësaj takimi virtual, Antonio Konte nuk do të mund të dalë në konferencën e zakonshme për shtyp.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/