Konfirmohet një rast pozitiv, klubi i La Ligas preket nga Covid-19

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Gusht 11, 2020 | 18:48


Konfirmohet një rast pozitiv, klubi i La Ligas preket nga Covid-19

Futbollisti i Real Betisit, Loren Moron ka rezultuar pozitiv me Covid-19. Ka qenë vetë lojtari që përmes një postimi në rrjetet sociale ka lajmëruar se është prekur nga koronavirusi.

loren moron

Moron tregon se është mirë, dhe shpreson të rikthehet sa më shpejt në stërvitje me ekipin. Pas Valencias dhe Atletiko Madridit, Real Betis bëhet skuadra e tretë e prekur nga Covid-19 në La Liga.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com