Kombëtarja U19 gëzon shqiptarët, mposhtin Rumaninë në “Loni Papuçiu”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 18, 2018 | 17:35


Kombëtarja U19 gëzon shqiptarët, mposhtin Rumaninë në “Loni Papuçiu”

Nëse të gjithë shqiptarët janë disi të mërzitur për humbjen poshtëruese ditën e djeshme në “Loro boriçi” përballë skuadrës së Skocisë, U19 mund t’i kenë gëzuar disi. Ekipi i drejtuar nga trajneri Erjon Bogdani kanë arritur që të fitojnë me rezultatin 1 me 0 përballë Rumanisë në një ndeshje që u zhvilluar në stadiumin “Loni Papuçiu”.

19 vjeçarët

Golin e vetëm për ekipin tonë U19 e shënoi lojtari që luan për Olimpiakosin, Bullari. 18-vjeçari shënoi një gol nga pika e bardhë e 11 metërshit në minutën e 43.
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com