Kombëtarja U-17, këta janë të grumbulluarit për turneun e Qipros

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Prill 17, 2017 | 22:08

Kombëtarja U-17, këta janë të grumbulluarit për turneun e Qipros

Kombëtarja U-17 ka nisur sot grumbullimin për turneun miqësor “UEFA Development” që do të zhvillohet në Qipro më 25-30 prill.

?

?

Federata Shqiptare e Futbollit bën me dije se traineri Xhemal Mustedanagiç ka grumbulluar  24 lojtarë, por lista përfundimtare do të shkurtohet në 20 emra.

Përveç kuqezinjve, pjesëmarrës në këtë aktivitet janë edhe përfaqësuesja vendase si dhe ato të San Marinos e Uellsit.

Lista

Lista U-17


www.minuta90.com