Kombëtarja U-19 nis grumbullimin, shikoni listën e lojtarëve kuqezi

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Korrik 14, 2020 | 12:15


Kombëtarja U-19 nis grumbullimin, shikoni listën e lojtarëve kuqezi

Kombëtarja shqiptare U-19 e drejtuar nga trajneri Nevil Dede ka filluar nga sot grumbullimin dhe seancat stërvitore në qytetin e Durrësit, pranë kompleksit “Tropikal”.kombetarja-u19-korrik

Skuadra kombëtare U-19 do të ndjekë një program stërvitor prej katër ditësh në datat 14-17 korrik 2020, ku ka të planifikuar edhe 2 sfida miqësore me Apoloninë U-19 dhe kombëtaren U-18.

Ky grumbullim do t’i shërbejë teknikut Dede për t’u njohur me lojtarët e rinj si edhe për të parë nga afër gjendjen e tyre. Stafi teknik i Kombëtares U-19 ka thirrur 25 futbollistë në këtë grumbullim.

Njihuni me listën e lojtarëve:

lista

PANORAMASPORT.AL

 


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/