Kohë rinovimesh te Kukësi, klubi bind edhe mesfushorin kosovar

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 18, 2018 | 13:10

Kohë rinovimesh te Kukësi, klubi bind edhe mesfushorin kosovar

Besar Musolli ka pranuar ofertën e Kukësit dhe do të luajë për verilindorët sezonin e shtatë radhazi. Mesfushori kosovar ka qenë një titullar i padiskutueshëm dhe Kukësi nuk ka dashur ta humbasë.

musolli

Lojtari nga Podujeva ka edhe besimin e Cungut dhe klubi konfirmon zyrtarisht për “Panorama Sport” arritjen e marrëveshjes. Firma tashmë është formalitet.

Skerdilaid Sulozeqi

www.minuta90.com