Klubi nga Kategoria e Dytë në ndihmë të familjeve të prekura nga tërmeti, dhurojnë rrogat e një muaji

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 26, 2019 | 17:53


Klubi nga Kategoria e Dytë në ndihmë të familjeve të prekura nga tërmeti, dhurojnë rrogat e një muaji

Një ndihmë e madhe për këtë situatë të vështirë në Shqipëri, për shkaka të tërmeteve vjen edhe nga bota e futbollit.alla

Klubi i Këlcyrës nga Kategoria e Dytë, ka vendosur që të dhurojë rreth 6 milionë lekë të vjetra për familjet e prekura.

Diçka të tillë klubi e ka komunikuar nëpërmjet një postimi në “Facebook”, ku shkruajnë se rrogat e disa futbollistëve të dënuar do të shkojnë në ndihmë të familjeve në nevojë.

Njoftimi i klubit:

kelc

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/