Klubi i Kategorisë së Parë lëviz në merkato, i “rrëmben” sulmuesin Bylisit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Korrik 29, 2019 | 19:46


Klubi i Kategorisë së Parë lëviz në merkato, i “rrëmben” sulmuesin Bylisit

 

Erzeni është një nga skuadrat më aktive të Kategorisë së Parë në merkato. Klubi nga Shijaku, ka afruar ditën e sotme, sulmuesin nga Kameruni, Mustafa Enoh Xhixhiua.

67594097_2506665356063213_3376570419006930944_o

Erzeni e ka të qartë objektivin për sezonin ë ri që është ngjitja në elitë dhe kështu bën vetëm afrime cilësore.

Xhixhiua është aktivizuar më parë me skuadra si: Partizani, Burreli Erzeni dhe Bylisi që ishte në kontratë edhe për sezonin e ardhshëm.

Lajmin e ka bërë të ditur vet klubi, përmes një postimi në “Facebook”.

erzeni

 /PANORAMASPORT.AL/
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com