Klubi i Kategorisë së Parë largon dy lojtarë, palët mbyllin bashkëpunimin me konsensus

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Janar 8, 2020 | 12:41


Klubi i Kategorisë së Parë largon dy lojtarë, palët mbyllin bashkëpunimin me konsensus

Kastrioti nëpërmjet një njoftimi në faqen zyrtare në rrjetet sociale ka bërë me dije mbylljen e bashkëpunimit me futbollistet Brunild Pepa dhe Florian Daci.

kastrioti

Klubi krutan me konsensus ka mbyllur bashkëpunimin me këta dy lojtarë, të cilët nuk bindën dhe tashmë janë të lirë për të gjetur një skuadër tjetër që të vazhdojnë karrierën.

Pepa ka qenë më parë pjesë e Gjilanit në Kosovë, ndërsa Florian Daci ka qenë më parë pjesë e Turbinës.

kastrioti

/PANORAMASPORT.AL/
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com