Klubi i Kategorisë së Parë i suprizon të gjithë, zyrtarizon ish-futbollistin e Tiranës

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Janar 23, 2020 | 20:38

FB Kategoria e pare Të fundit

Klubi i Kategorisë së Parë i suprizon të gjithë, zyrtarizon ish-futbollistin e Tiranës

Klubi i Devollit nuk ndalet në merkato! 2 dytë më parë, skuadra juglindore, bëri publike 3 afrime në merkaton e janarit, ndërkohë që prurjet vijojnë.

Bishaj45
Ditën e sotme është prezantuar edhe goditja “big”. Bëhet fjalë për ish-mbrojtësin e Tiranës, Alvaro Bishaj. 28-vjeçari firmosi kontratë 1-vjeçare, me skuadrën që drejtohet nga pogradecari, Festim Fetollari. Kujtojmë që Bishaj ka qenë pjesë e Tiranës para 3 sezonesh. Lajmi është bërë publik nga vetë klubi nëpërmjet një postimi në faqen zyrtare:

NJOFTIMI I KLUBIT:

Bishaj është përforcimi i rradhës Alvaro Bishaj është lojtari më i ri i KF Devolli.Qendërmbrojtës 28-vjeçar firmosi kontratë 1-vjeçare me klubin.Klubi i Devollit i uron mirëseardhjen dhe sa më shumë suksese me fanellën tonë.

Bishaj

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com