“Këtu shqiponjat kanë folenë”, koreografi spektakolare nga tifozët shqiptarë!

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 17, 2019 | 21:17


“Këtu shqiponjat kanë folenë”, koreografi spektakolare nga tifozët shqiptarë!

E jashtëzakonshme ishte koreografia e tifozëve, përgatitur për ndeshjen ndaj Francës.

koreografia

Në tribunën veriore të stadiumit, u hap një banderolë gjigande, ku një shqiponjë dukej mbi një stadium, e më poshtë shkruhej: “Këtu shqiponjat kanë folenë”.

Banderola u hap në momentin kur po këndohej himni shqiptar, dhe ishte vërtetë diçka emocionuese.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com