Kërkohet me ngulm nga Juventusi, mesfushori drejt kalimit te…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Dhjetor 12, 2019 | 21:45


Kërkohet me ngulm nga Juventusi, mesfushori drejt kalimit te…

Kai Haverc është një nga lojtarët më të spikatur, teksa po zhvillon një sezon të shkëlqyer me Leverkusenin.kai-havertz-bayer-leverkusen-1559539179-22576

Shumë skuadra kanë shfaqur interes për të marrë shërbimet e lojtarit, të cilin e duan në ekipet e tyre respekrtive.

Një nga klubet që ka shfaqur interes serioz është Juventusi, me Sarrin që e pëlqen shumë futbollistin dhe e do me çdo kusht në ekipin e tij. Megjithatë sipas asaj që shkruan “Bild”, në avantazh për të nënshkruar me futbollistin është një ekip tjetër.

Bëhet fjalë për Junajtid, të cilët kanë mbetur të impresionuar nga lojtari dhe janë shumë afër transferimit të tij.

PANORAMASPORT.AL




Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com