Kërcënoi sulmuesin e Premier Ligës, policia arreston tifozin… 12-vjeçar

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Korrik 12, 2020 | 23:15


Kërcënoi sulmuesin e Premier Ligës, policia arreston tifozin… 12-vjeçar

Uilfried Zaha postoi në profilin e tij zyrtar një kërcënim që kishte marrë para ndeshjes me Aston Vilën, ku këtyre të fundit i duhej me çdo kusht fitorja, ët cilën edhe e morën.Wilfried-Zaha-CRYBOU

“Bën mirë të mos shënosh, shkërdhatë e zezë, në të kundërt do të vij në shtëpi i veshur si fantazmë.”, ky ishte mesazhi i cili i ishte dërguar Zahës, të cilin ky i fundit e bëri publik në faqen e tij zyrtare.

Menjëherë pas kësaj policia ka nisur hetimet dhe ka njoftuar arrestimin e një tifozi 12-vjeçar, i cili dyshohet se fshihet pas mesazheve.
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com