Kategoria Superiore homazhe Maradonës, ja çfarë do të ndodhë në 5 sfidat e ditës së sotme

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 29, 2020 | 13:32


Kategoria Superiore homazhe Maradonës, ja çfarë do të ndodhë në 5 sfidat e ditës së sotme

Nuk do të mungojnë homazhet për ndarjen nga jeta të Diego Armando Maradonës as në futbollin shqiptar. Në nderim të legjendës argjentinase, 5 sfidat e ditës së sotme të Kategorisë Superiore, do të nisim me një minutë heshtje.

bandicam 2020-11-29 13-26-46-294

Kujtojmë që Maradona u nda nga jeta më 25 nëntor pas një arresti kardiak, duke pikëlluar mbarë opinionin sportiv në gjithë botën.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/