Kategoria Superiore/ Hidhet shorti për moshat U-17 dhe U-19, ja kalendari i plotë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 13, 2019 | 20:14


Kategoria Superiore/ Hidhet shorti për moshat U-17 dhe U-19, ja kalendari i plotë

Është hedhur ditën e sotme në ambientet e Federatës Shqiptare të Futbollit shorti për edicionin e ardhshëm të Kategorisë Superiore, për moshat U-19 dhe U-17. Skuadrat kanë mësuar kështu kundërshtarët e tyre, ndërkohë që bie në sy mosvendsoja e datave të ndeshjeve pas javës së parë.

Shorti

Kategoria Superiore në grupmoshat U-17 dhe U-19 ngre siparin ditën e nesërme, ndërkohë që nuk dihen ende datat e zhvillimit të ndeshjeve, për javët në vazhdim.

JA KALENDARI I PLOTË: 

U-17 Superiore Grupi A

U-17 Superiore Grupi B

U-19 Superiore Grupi A

U-19 Superiore Grupi B

 

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/