KATEGORIA E PARË/ Shikoni formacionin më të mirë dhe atë më të dobët të javës së tetë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 12, 2019 | 19:26


KATEGORIA E PARË/ Shikoni formacionin më të mirë dhe atë më të dobët të javës së tetë

Kategoria e Parë luajti javën e saj të tetë gjatë fundjavës që lamë pas, ndërkohë “Panorama Sport” ju sjell formacionin më të mirë dhe më të dobët.

FORMACIONI MË I MIRË

Capture12

FORMACIONI MË I DOBËT

Capture1
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com