KATEGORIA E PARË, JAVA 5/ Formacionet dhe trajnerët më të mirë e më të dobët

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Tetor 22, 2019 | 22:25

Kategoria e pare Të fundit

KATEGORIA E PARË, JAVA 5/ Formacionet dhe trajnerët më të mirë e më të dobët

Kategoria e Parë luajti të shtunën dhe të dielën, javën e saj të pestë, ndërkohë që “Panorama Sport” ju sjell formacionet dhe trajnerët më të mirë e më të dobët.

kategoria-e-pare-470x308-470x308-470x3081-470x3081-470x3081-470x308

FORMACIONI MË I MIRË

ff

FORMACIONI MË I DOBËT

 

Capture44

PANORAMASPORT.AL

 

 
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com