KATEGORIA E PARË, JAVA 4/ Formacionet dhe trajnerët më të mirë e më të dobët

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Tetor 8, 2019 | 21:18

Kategoria e pare Të fundit

KATEGORIA E PARË, JAVA 4/ Formacionet dhe trajnerët më të mirë e më të dobët

Kategoria e Parë luajti të shtunën dhe të dielën, javën e saj të katërt, ndërkohë që “Panorama Sport” ju sjell formacionet dhe trajnerët më të mirë e më të dobët.

kategoria-e-pare-470x308-470x308-470x3081-470x3081-470x3081-470x308

FORMACIONI MË I MIRË

Capture

FORMACIONI MË I DOBËT

Capture1www.minuta90.com