Kategoria e Dytë zbret në fushë, shikoni 12 ndeshjet që do të luhen ditën e sotme. Spikat Tomori-Albpetroli

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Qershor 28, 2020 | 12:54


Kategoria e Dytë zbret në fushë, shikoni 12 ndeshjet që do të luhen ditën e sotme. Spikat Tomori-Albpetroli

Do të luhen ditën e sotme 12 ndeshe në Kategorinë e Dytë, të vlefshme për javën e 22-të në këtë kampionat.kategoria_e_dyte_nr-470x237-470x237-470x2371-470x2373-470x237

Në grupin A, nuk mungojnë sfidat interesante, siç janë ato mes Internacionalit dhe Vorës, apo ajo mes Spartakut dhe Partizanit B. Ndeshje tjetër interesante është edhe ajo mes Luzit dhe Sopotit, ku vendasit do të kërkojnë me çdo kusht fitore.

Ndeshje shumë të bukura ka edhe në grupin B, ku vëmendjen e tërheq sfida mes Tomorit dhe Albpetrolit, me të dyja ekipet që luftojnë për një vend në Kategorinë e Parë. Maliqi gjithashtu ka një ndeshje interesante, teksa pret në shtëpi Përmetin.

Ja të gjitha ndeshjet:

Grupi A

gr a

Grupi B

gr B

PANORAMASPORT.AL

 
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com