KATEGORIA E DYTË/ Tetë ndeshje të luftuara, mësoni sfidat interesante të ditës së sotme

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Prill 4, 2021 | 9:38


KATEGORIA E DYTË/ Tetë ndeshje të luftuara, mësoni sfidat interesante të ditës së sotme

Sot me fillim nga ora 13:30 do të luhen 8 sfida të javës së 18 të Kategorisë së Dytë.

kategoria_dyte_cover

Në Grupin A, do të zhvillohen dy takime, Shkumbini i vendit të dytë do të përballet ndaj Klosit. Shënkolli do të presë në shtëpi skuadrën e Bulqizës.

Në Grupin B, do të luhen 6 ndeshje. Butrinti i vendit të parë do të luajë derbin ndaj Delvinës. Maliqi i vendit të dytë do të sfidojë në transfertë skuadrën e Gramozit. Devolli do të ndeshet në transfertë ndaj Naftëtarit. Skrapari do të presë Tepelenën. Labëria do të sfidojë skuadrën e Përmetit. Albpetroli do të ndeshet ndaj Këlcyrës.

SFIDAT E DITËS SË SOTME NË KATEGORINË E DYTË –

GRUPI A –

SHKUMBINI-KLOSI 13:30

SHËNKOLLI-BULQIZA 13:30

GRUPI B –

ALBPETROLI-KËLCYRA 13:30

LABËRIA-PËRMETI 13:30

BUTRINTI-DELVINA 13:30

NAFTËTARI-DEVOLLI 13:30

SKRAPARI-TEPELENA 13:30

GRAMOZI-MALIQI 13:30

MEMALIAJ PUSHIM

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/