Kategoria e Dytë / Pas zhvillimit të javës së dytë, kjo është renditja e grupeve A dhe B

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Tetor 9, 2017 | 15:20

Kategoria e Dytë / Pas zhvillimit të javës së dytë, kjo është renditja e grupeve A dhe B

Dje u luajtën ndeshjet e javës së dytë në Kategorinë e Dytë.

kategoria_e_dyte_nr

Pas këtyre takimeve, Kukësi B, Veleçiku, Vora dhe Partizani B mbajnë kreun e Grupit A, ndërsa Delvina, Këlcyra, Elbasani dhe Butrinti mbajnë kreun e Grupit B. Këto skuadra kanë pikë të plota në dy ndeshjet e para.

kategoria e dyte grupi a

kategoria e dyte grupi b


www.minuta90.com