KATEGORIA E DYTË| Java e tretë/ 5 ndeshje në grupin B, mësoni përballjet

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 21, 2020 | 10:28


KATEGORIA E DYTË| Java e tretë/ 5 ndeshje në grupin B, mësoni përballjet

Kategoria e Dytë do të rikthehet me 5 ndeshje të grupit B. Të gjtha këto takimet luhen në orën 14:00.
kategoria_dyte_cover
Memaliaj luan me Labërinë, Përmeti pret në shtëpi Naftëtarin, kurse Delvina sfidon Skraparin. Devolli ndeshet me Gramozin, ndërsa Tepelena me Maliqin. cc

Këto ndeshje luhen në kuadër të javës së tretë të Kategorisë së Dytë

JAVA E 3-të

Grupi B

Memaliaj-Labëria    14:00
Përmeti-Naftëtari     14:00
Delvina-Skrapari      14:00
Devolli-Gramozi       14:00
Tepelana-Maliqi       14:00

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/