Kategoria e Dytë, Grupi B/ Butrinti fiton me 6 gola në transfertë, Tomori dhe Albpetroli bëjnë detyrën në shtëpi. Ja të gjitha rezultatet

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Tetor 6, 2019 | 16:40

Kategoria e dyte Të fundit

Kategoria e Dytë, Grupi B/ Butrinti fiton me 6 gola në transfertë, Tomori dhe Albpetroli bëjnë detyrën në shtëpi. Ja të gjitha rezultatet

U luajtën ditën e sotme 6 takimet e vlefshme për javën e dytë të Grupit B të Kategorisë së Dytë, ku u shënuan plot 16 gola. Spikat fitorja 0-6 e Butrintit në transfertë ndaj Selenicës, ndërkohë që Maliqi dhe Këlcyra kanë fituar në transfertë duke u ngjitur në kuotën e 6 pikë.

Tomori-Skrapari

Fitore tepër të rëndësishme edhe për Delvinën, Albpetrolin dhe Tomorin. Ja të gjitha rezultatet e sfidave të sotme.

GRUPI B

Tomori-Skrapari 3-0

Albpetroli-Gramozi 2-0

Selenica-Butrinti 0-6

Tepelena-Maliqi 0-2

Naftëtari-Këlcyra 0-1

Delvina-Përmeti 2-0

PANORAMASPORT.ALwww.minuta90.com