Kategoria e Dytë, Grupi A/ Vora vazhdon me fitoret, Veleçiku nuk i ndahet

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Maj 6, 2018 | 20:56

Kategoria e Dytë, Grupi A/ Vora vazhdon me fitoret, Veleçiku nuk i ndahet

Rezultate interesante këto të javës së 24 në Kategorinë e Dytë, grupi A.
Capture

Një rezultat tenistik ka arritur Vora përballë Kukësit B. 5-2 ka qenë rrezultati i përgjithsëhm që do të thotë se Vora është me hap të sigurt drejt ngjitjes.
Po ashtu dhe Veleçiku ka fituar pa problem ndaj Adës. Rrezultati 3-0 bën që ata të ruajnë vendin e dytë. Sopoti ka fituar ndaj Internacional Tiranës me rezultatin 1-0. Spartaku ka arritur një fitore me rezultatin 6-0 ndaj Gramshit. Luzi 2008 dhe Tirana B kanë ndarë një barazim 2-2 mes tyre.

www.minuta90.com