Kategoria e Dytë, Grupi A/ Shkumbini dhe Shënkolli triumfojnë në transfertë, Sopoti spektakël me 5 gola. Ja të gjitha rezutlatet

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 4, 2020 | 16:33


Kategoria e Dytë, Grupi A/ Shkumbini dhe Shënkolli triumfojnë në transfertë, Sopoti spektakël me 5 gola. Ja të gjitha rezutlatet

U luajtën ditën e sotme 5 takimet e javës së parë të Grupit A të Kategorisë së Dytë, ku nuk munguan rezultatet surprizë. Shkumbini i Peqinit, arriti një fitore bindëse në transfertë ndaj Tërbunit duke triumfuar me rezultatin 0-3.

kategoria_e_dyte_nr-470x237-470x237-470x2371-470x2373-470x237

3 pikë të arta në javën e parë edhe për Shënkollin ndaj Mirditës. Ndërkohë në sfidat e tjera, Sopoti fitoi me “manita” ndaj Bulqizët. Luzi bëri detyrën në shtëpi ndaj Gramshit. I vetmi takim i mbyllur në barazim është ai mes Internacionalit dhe Valbonës.

REZULTATET:

Rezultatet
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/