KATEGORIA E DYTË, GRUPI A/ Shënkolli mposhtet në shtëpi nga Gramshi, Veleçiku nuk gabon. Të gjitha rezultatet

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 28, 2023 | 16:44

KATEGORIA E DYTË, GRUPI A/ Shënkolli mposhtet në shtëpi nga Gramshi, Veleçiku nuk gabon. Të gjitha rezultatet

Kategoria e Dytë, Grupi A, ka luajtur 4 ndeshjet e para të javës së 9-të.

kategoria-e-dyte

Në orën 12:30, Bulqiza u ndesh në Kamzë me Valbonën, teksa kjo e fundit e mundi me rezultatin 0-5.

Në orën 13:00 lu luajtën dy sfida të tjera. Veleçiku mundi me rezultatin 3-1 Naftëtarin, ndërsa Murlani dhe Iliria u ndanë në një barazim pa gola.

Në orën 14:00 u luajt edhe sfida Shënkolli-Gramshi e cila u mbyll me fitoren e miqve me rezultatin 2-3.

REZULTATET:

BULQIZA 0-5 VALBONA

VELEÇIKU 3-1 NAFTËTARI

MURLANI 0-0 ILIRIA

SHËNKOLLI 2- 3 KF GRAMSHI

 

PANORAMASPORT.AL