Kategoria e Dytë, Grupi A/ Iliria “masakron” me 10 gola Bulqizën, Valbona dhe Gramshi fitojnë me goleadë. Të gjitha rezultatet

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 3, 2023 | 22:14

Kategoria e Dytë, Grupi A/ Iliria “masakron” me 10 gola Bulqizën, Valbona dhe Gramshi fitojnë me goleadë. Të gjitha rezultatet

Kanë përfunduar të gjitha sfidat e vlefshme për javën e 22-të të Grupit A në Kategorinë e Dytë.

kategoria-e-dyte

Iliria ka masakruar Bulqizën duke i shënuar 10 gola.

Vora ka mposhtur me dy gola Murlanin njësoj si Naftëtari-Shënkollin.

Nga ana tjetër edhe Gramshi ka fituar me goleadë ndaj Adës. Edhe Valbona ka triumfuar ndaj Sopotit me rezultatin 4-0.

REZULTATET

VORA 2-0 MURLANI

NAFTËTARI 2-0 SHËNKOLLI

ILIRIA 10-4 BULQIZA

GRAMSHI 4-1 ADA

VALBONA 4-0 SOPOTI

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"