KATEGORIA E DYTË, GRUPI A/ Festojnë Vora dhe Veleçiku, Gramshi dhe Naftëtari ndajnë pikët. Ja rezultatet

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Mars 18, 2023 | 21:47

KATEGORIA E DYTË, GRUPI A/ Festojnë Vora dhe Veleçiku, Gramshi dhe Naftëtari ndajnë pikët. Ja rezultatet

Kanë përfunduar 5 ndeshjet e para të javës së 16-të në Grupin A në Kategorinë e Dytë.

kategoria-e-dyte

Bulqiza ka mposhtur me rezultatin 4-3 Shënkollin. Nga ana tjetër Vora, Veleçiku, Murlani kanë triumfuar në transfertë.

Ndeshja mes Gramshit dhe Naftëtarit është mbyllur në barazimin 1-1.

 

REZULTATET

GRAMSHI 1-1 NAFTËTARI

VALBONA 1-3 VORA 

SOPOTI 0-2 VELEÇIKU 

ADA 0- 1 MURLANI

BULQIZA 4-3 SHËNKOLLI

PANORAMASPORT.AL