Kategoria e dytë, grupi A/ 21 gola në 4 ndeshje, Luzi dhe Klosi “festival”, Tirana mposht Vllazninë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Korrik 4, 2020 | 23:44


Kategoria e dytë, grupi A/ 21 gola në 4 ndeshje, Luzi dhe Klosi “festival”, Tirana mposht Vllazninë

Përfunduan dhe takimet e sotme në kuadër të javës së 23-ë. Në grupin A u realizuan 21 gola në 4 sfida. Bie në sy fitorja e Luzit 2008 ndaj Klosit me rezultatin 3-6.kategoria_e_dyte_nr-470x237-470x237-470x2371-470x237

Në takime e tjera, Sopoti shkatërroi 4-1 Spartakun, Gramshi likujdoi Adën 4-0, kurse Tirana B fitoi 2-1 ndaj Vllaznisë B.

Ja rezultatet e të gjitha ndeshjeve:

GRUPI A

FT| Sopoti-Spartaku 4-1

FT| Tirana B-Vllaznia 2-1

FT| Gramshi-Ada 4-0

FT| Klosi-Luzi 2008 3-6


PANORAMASPORT.AL

 

 
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com