KATEGORIA E DYTË, GRUPI A| 19 gola në 5 ndeshje, Vora “tërmet 7 ballë” ndaj Internacionalit. Ja rezultatet e javës së 22-ë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Qershor 28, 2020 | 19:42


KATEGORIA E DYTË, GRUPI A| 19 gola në 5 ndeshje, Vora “tërmet 7 ballë” ndaj Internacionalit. Ja rezultatet e javës së 22-ë

U mbyllën ndeshjet e javës së 22-ë të Kategorisë së Dytë në Grupin A.

kategoria_e_dyte_nr-470x237-470x237
Kryesuesit të e grupit A Vora shkatërruan me rezultatin e thellë 0-7 duke ruajtur vendin e parë në Grupin A. Vllaznia B fitoi me 4 gola ndaj Gramshit. Nuk gabon as Luzi i vendit të dytë, i cili mundi 2-1 Sopotin.

Partizani B fitoi me rezultatin 0-2 ndaj Spartakut.

Rezultatet e plota të javës së 22-ë të Kategorisë së Dytë për grupin A janë:

grupi a
PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com