KATEGORIA E DYTË, GRUPI A/ 17 gola në 5 sfida! Vora gabon në transfertë, Valbona fiton me goleadë. Të gjitha rezultatet

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Prill 29, 2023 | 21:20

KATEGORIA E DYTË, GRUPI A/ 17 gola në 5 sfida! Vora gabon në transfertë, Valbona fiton me goleadë. Të gjitha rezultatet

Kanë përfunduar të gjitha sfidat e Grupit A në Kategorinë e Dytë, të vlefshme për javën e 21-të.

kategoria-e-dyte

Vora ka gabuar përballë Veleçikut në transfertë teksa ka humbur me rezultatin 1-2. Valbona ka fituar me goleadë në transfertë përballë Adës. Nga ana tjetër edhe Gramshi ka fituar në transfertë.

Dy skuadrat që kanë fituar në shtëpi janë Shënkolli ndaj Ilirisë dhe Murlani kundër Naftëtarit.

REZULTATET 

 ADA 1-4 VALBONA 

BULQIZA 0-2 GRAMSHI

SHËNKOLLI 3-1 ILIRIA 

MURLANI  2-0 NAFTËTARI 

VELEÇIKU  2-1 VORA 

SOPOTI PUSHIM

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"