KATEGORIA E DYTË/ Flamurtari dhe Luftëtari në fushën e blertë, mësoni 6 sfidat e ditës së sotme

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Dhjetor 5, 2021 | 12:14


KATEGORIA E DYTË/ Flamurtari dhe Luftëtari në fushën e blertë, mësoni 6 sfidat e ditës së sotme

Sot, në orën 13:30 do të luhen gjashtë ndeshjet e javës së 10 të Grupit B në Kategorinë e Dytë.

kategoria-e-dyte

Kryesuesit e Flamurtarit do të luajnë në shtëpi ndaj skuadrës së Sopotit. AF Luftëtari do të presë në shtëpi ekipin e Devollit. Labëria do të ndeshet ndaj Këlcyrës.

Memaliaj do të masë forcat ndaj Gramozit. Naftëtari sfidon në shtëpi Përmetin dhe Albpetroli pret Tepelenën.

NDESHJET E DITËS SË SOTME NË GRUPIN B, KATEGORIA E DYTË –

KAT 2

PANORAMASPORT.AL