KATEGORIA E DYTË/ Flamurtari, Luftëtari dhe Elbasani në fushë, ja 9 ndeshjet e ditës së sotme

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Tetor 17, 2021 | 11:07


KATEGORIA E DYTË/ Flamurtari, Luftëtari dhe Elbasani në fushë, ja 9 ndeshjet e ditës së sotme

Sot, Kategoria e Dytë zbret në fushë në orën 14:00 me 9 ndeshje të javës së katërt.

kategoria-e-dyte

Në Grupin A do të luhen tre takime, Elbasani-Oriku në Peqin, Shënkolli-Veleçiku dhe Iliria-Luzi.

Në Grupin B, do të zbresë në fushën e blertë AF Luftëtari e cila do të ndeshet në transfertë ndaj Sopotit.

Flamurtari do të presë në shtëpi ndaj skuadrës së Përmetit. Memaliaj do të sfidojë Albpetrolin. Labëria do të luajë kundër Naftëtarit. Këlcyra do të sfidojë Tepelenën dhe Gramozi-Devolli.

SFIDAT E DITËS SË SOTME NË KATEGORINË E DYTË –

GRUPI A –

ELBASANI – ORIKU | 14:00 | Peqin |

SHËNKOLLI – VELEÇIKU | 14:00

ILIRIA – LUZI | 14:00 

GRUPI B –

SOPOTI – AF LUFTËTARI | 14:00

FLAMURTARI – PËRMETI | 14:00

MEMALIAJ – ALBPETROLI | 14:00

LABËRIA – NAFTËTARI | 14:00

KËLCYRA – TEPELENA | 14:00

GRAMOZI – DEVOLLI | 14:00

PANORAMASPORT.AL