Kastrioti vijon punën, rinovon me 2 futbollistë

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 16, 2018 | 13:14

Kastrioti vijon punën, rinovon me 2 futbollistë

Kastrioti ka njoftuar nëpërmjet faqes zyrtare në “Facebook” se ka zgjatur bashkëpunimin me 2 futbollist të sajët. Bëhet fjalë për Albert Caca dhe Lukman Husein. I pari ka rinovuar për një sezon, ndërsa Husein për 2 sezone. Ja njoftimi i plotë i klubit:

kast

 

39306152_1794694377313438_1756963033646628864_n

37536357_1794694483980094_880416592863690752_n

www.minuta90.com