Kastrioti nuk ndalet, i merr Tiranës sulmuesin e talentuar

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 9, 2018 | 18:59

Kastrioti nuk ndalet, i merr Tiranës sulmuesin e talentuar

Pas firmës me mesfushorin e ardhur nga Greqia, Juljan shehu, klubi i Kastriotit ka zyrtarizuar edhe një tjetër afrim ditën e sotme.

patrik bardhi

Bëhet fjalë për Patrik Bardhin, që ka dalë nga akademia e Tiranës, dhe sezonin e fundit u aktivizua disa ndeshje nga Ze Maria në kategorinë e parë. Klubi krutan njofton se me Bardhin është firmosur një kontratë tre vjeçare.

www.minuta90.com