Kastrioti nuk mjaftohet vetëm me Plakun, krutanët duan dhe një përforcim

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shtator 23, 2020 | 10:59


Kastrioti nuk mjaftohet vetëm me Plakun, krutanët duan dhe një përforcim

Me ardhjen e sulmuesit Sebino Plaku, duket se reparti i avancuar tashmë është kompletuar, por merkatoja e Kastriotit vijon të jetë e hapur. Krutanët presin të për forcohen sërish dhe janë në kërkim të një qendërmbrojtësi me eksperiencë.
kASTRIOTI
Me largimin e Shkallës, duhet patjetër që të plotësohet organika. Nuk përjashtohet mundësia e ndonjë afrimi në mesfushë, por kjo mbetet të shikohet, pasi duke ditur që Karakaçi dhe Gjini, të paktën deri në janar nuk do të rikthehen, krutanët mund të afrojnë ndonjë lojtar.

BUJAR BALLIU – PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com