Kastrioti e nis mbarë, krutanët mundin Turbinën në miqësore

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Korrik 29, 2019 | 21:18


Kastrioti e nis mbarë, krutanët mundin Turbinën në miqësore

Kastrioti ka fituar miqësoren e luajtur ndaj Turbinës, me rezultatin 3-0, takim që është zhvilluar ditën e sotme.

67625812_2310121359104068_4661284562754600960_o

Krutanët kanë si objektiv për sezonin që vjen ngjitjen në elitë dhe kështu kanë nisur përgatitjet.

Borges, Berberi dhe Rosaj kanë qenë autorët e golave për Kastriotin.

Për krutanët ky ishte vetëm fillimi, pasi janë programuar dhe disa takime miqësore për të përgatitur skuadrën për sezonin e ri.

/PANORAMASPORT.AL/

 
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com